Sposoby Na Aranżację Nietypowych Wnętrz

projekt wnętrza kuchni w mieszkaniu ze schodami

Kupowanie mieszkań bardzo często podyktowane jest tym jaki projekt można w nim przeprowadzić. Kiedy spotykamy nietypowe wnętrza wycofujemy się, chociaż przy zastosowaniu odpowiednich rozwiązań możemy uzyskać piękne i funkcjonalne przestrzenie. Zobaczcie, jak możemy to zrobić.

czytaj więcej...
24.03.2020

4 sposoby na wykorzystanie tapet we wnętrzach

tapeta ścienna we wnętrzu restauracji

Wszyscy, którzy pamiętają lata 80-te, prawdopodobnie nie ekscytują się myślą o tapecie w mieszkaniu. Kojarzy im się ona z brzydkim wzorem z wałka, ponurymi kolorami i wyglądem odstraszającym nawet najmniej wymagających estetów. Dodatkowe negatywne skojarzenia budzi sam montaż lub demontaż tapet, których technologia wykonania pozostawiała wiele do życzenia.

Ale dobre wiadomości są takie, że od tamtych czasów wiele się zmieniło. Dziś tapety na ścianę są nie tylko ekologiczne, ale wykonane z różnych materiałów. Do wyboru, do koloru.

Marki prześcigają się w kreowaniu wzorów. Tapety ścienne mogą być nie tylko dodatkową teksturą we wnętrzu, ale również dziełem sztuki w rozmiarze XXL. Zaproszeniem do świata po drugiej stronie lustra.

czytaj więcej...
01.07.2019

Zmień wnętrze, w którym mieszkasz, a zmienisz swoje życie

urządzanie wnętrz - home staging mieszkania

Tytułowe zdanie jest może dość odważnym manifestem, ale powoli, po nitce do kłębka, postaram się pokazać Wam jak ważne jest urządzanie miejsc, w których spędzacie połowę swojego życia. Waszych mieszkań. Pomińmy nałogowych podróżników, którzy wpadają do domu jedynie przepakować swoje walizki. Choć i w tym przypadku, fajnie byłoby mieć przytulną oazę, w której można by naładować baterie.

czytaj więcej...
03.06.2019