Home staging

szybsza sprzedaż nieruchomości

zobacz realizacje
Home staging

pewny zwrot z inwestycji

zobacz realizacje

Home staging

Realizacja home staging mieszkania

Realizacja home staging mieszkania w Łodzi. Podkreślenie charakteru mieszkania i upodobań mieszkańców poprzez odpowiednią kompozycję dodatków i dobór właściwej kolorystyki spowodowały, że przebywanie w tych wnętrzach jest prawdziwą przyjemnością.


Czym jest home staging?

Home staging mieszkania to profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. W odróżnieniu od tradycyjnego projektowania wnętrz, stylizacja mieszkania nie wymaga dużych nakładów zarówno czasowych, jak i finansowych.

Dzięki zabiegom dekoratorskim, prezentacyjnym i działaniom opartym na marketingu emocji, profesjonalny home stager przygotowuje nieruchomość do stanu, który już od progu zachwyci potencjalnego nabywcę i zachęci go do zakupu bądź najmu.

Czy wiesz, że pierwsze 10 sekund decyduje o tym, czy nieruchomość zyska w oczach potencjalnego nabywcy?

Badania pokazują, że klienci w pierwszej kolejności kupują emocjonalnie a później racjonalizują swoje zakupy. Dotyczy to zarówno branż, które wydają się nie mieć nic wspólnego z emocjami, jak branża transportowa, jak również zakupów wymagających dłuższego procesu decyzyjnego, jak branża nieruchomości, gdzie ceny i ryzyko związane z kupnem sugerowałyby bardziej racjonalne podejście.

Ponieważ klienci w każdym przypadku podejmują decyzje w oparciu o emocje, home staging nieruchomości pozwala na wywołanie takich odczuć, które później przekładają się na realne korzyści dla sprzedającego. Badania rynkowe przeprowadzone przez National Association of Realtors wskazują następujące zalety przeprowadzenia stylizacji nieruchomości:

SZYBSZA I DROŻSZA SPRZEDAŻ

Stylizacja nieruchomości umożliwia szybszą sprzedaż nawet do 20% drożej

ODDZIAŁYWANIE NA WYOBRAŹNIĘ

Dla 81% kupujących usługi home staging ułatwiły wyobrażenie ich sobie jako przyszłych właścicieli

ZNACZNY WPŁYW NA DECYZJĘ

96% kupujących uznało stylizacje za mające jakiś wpływ na podjęcie decyzji zakupowej

Oferta home staging Lilla Home

Nasz zakres usług obejmuje pracę niezbędną do optymalnego przygotowania nieruchomości do udanej sprzedaży. Realizacja projektu "pod klucz" w domu zależy od stanu lokalu, co wpływa na ilość i złożoność niezbędnych czynności do wykonania.

Najczęściej spotykane zlecenia to:

 • nieruchomość "zagracona" nadmiarem przedmiotów, mebli i akcesoriów dekoracyjnych
 • nieruchomość wykończona, ale nieumeblowana i nieudekorowana
 • nieruchomość "opuszczona”, w której obecnie nikt już nie mieszka i jest pusta lub częściowo umeblowana pozostawionymi meblami
 • nieruchomość "niedokończona”, tzn. wystawiona na sprzedaż przed całkowitym zakończeniem prac wykończeniowych

Bez względu na zakres prac pełna oferta home staging składa się z:

 • wstępnej konsultacji (z raportem pisemnym lub bez)
 • opracowania koncepcji zmian i przygotowania listy prac
 • przygotowania szacunkowego budżetu
 • podpisania umowy
 • wdrożenia rekomendowanych zmian
 • koordynacji prac ekip podwykonawczych
 • dekoracji i stylizacji końcowej
 • sesji fotograficznej
home staging mieszkania

Uporządkowanie przestrzeni

Profesjonalny home stager potrafi przygotować nieruchomość w taki sposób, aby kupujący odczuł, że przebywa w miejscu, które wolne jest od symboli mających subiektywne znaczenie dla obecnego właściciela.

Chodzi tutaj głównie o umiejętność spojrzenia z dystansu i bez emocjonalnego przywiązania do określonych elementów wystroju wnętrza, które mogłoby spowodować wrażenie u kupującego, że staje się intruzem, który ingeruje w czyjąś prywatność.

W wyniku tego przygotowanie nieruchomości do sprzedaży ułatwia pozbycie się wielu niepotrzebnych przedmiotów, pomaga odzyskać przestrzeń, zaprowadzić porządek oraz spowodować, że miejsce będzie odbierane jako łatwiejsze do adaptacji przez nabywcę.

Zastosowanie kolorystyki i dodatków

Opisywane usługi dają możliwość właściwego doboru kolorów w pomieszczeniach poprzez uzupełnienie ich o dodatki albo w oparciu o zmianę kolorystyki ścian korespondującej z wyposażeniem.

Certyfikat Uzyskania Akredytacji

W tak dynamicznie zmieniającym się środowisku obrotu nieruchomościami odpowiednie przygotowanie mieszkania staje się kluczowym czynnikiem zainteresowania klienta ofertą sprzedaży bądź najmu. Możesz nam zaufać

skontaktuj się z nami
mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Mieszkania na sprzedaż
projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging