Lilla Home | projektowanie lokali usługowych
16391
page-template-default,page,page-id-16391,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive
aranżacja restauracji

Projektowanie i aranżacja lokali usługowych

 

Jesteśmy łódzką firmą, ale pracujemy z klientami w całej Polsce. Realizujemy zlecenia dla klientów prowadzących lokale usługowe pomagając im wzmocnić wizerunek ich marek i budować przewagę konkurencyjną poprzez tworzenie niezapomnianych doświadczeń obcowania klientów w pięknych wnętrzach.

Co zyskujesz korzystając z naszych usług

Czas realizacji

Sprawna realizacja, która nie zepsuje opinii o Twojej marce wśród klientów

Wrażenia estetyczne

Nasze projekty wyróżniają się na rynku i pomagają naszym klientom zdobyć przewagę konkurencyjną

Niezwykłe doświadczenia

Element zaskoczenia, który buduje niezapomniane doświadczenia i zacieśnia relacje z klientami

Przykłady zrealizowanych projektów

Aranżacja kawiarni w Łodzi. Realizacja miała na celu utrzymanie fabrycznych nawiązań nieruchomości z jednoczesnym włączeniem elementów kojarzących się z podróżowaniem, dynamiką i ruchem. Wszystko przy zachowaniu równowagi i domowego ciepła.

Aranżacja bistro w Łodzi. Projekt przewidywał odświeżenie lokalu i wprowadzenie dla jego klientów poczucia nowości przy jednoczesnym utrzymaniu wszystkich elementów, do których dotychczasowi klienci byli przyzwyczajeni.

Współpracowaliśmy z

logo kawiarni manu cafe
logo restauracji faktura
logo restauracji hana sushi
logo bistro rajskie jdło

  • Jeżeli jesteś właścicielem restauracji i chcesz zmienić wystrój wnętrza, aby podnieść wartość estetyczną usług dla Twoich kluczowych klientów, przygotujemy projekt lokalu z uwzględnieniem celów funkcjonalnych, jakie muszą zostać spełnione dla utrzymania wyjątkowego doświadczenia obcowania z Twoją marką.
  • Jeżeli jesteś właścicielem kawiarni lub bistro i chcesz zaskoczyć swoich klientów nową aranżacją wnętrza, która sprawi, że będzie się mówiło o Twoim lokalu, przeprowadzimy stosowne działania zmierzającego do podniesienia wrażeń estetycznych i zwiększymy tym samym zainteresowanie marką.
  • Jeśli jesteś właścicielem innego lokalu usługowego lub komercyjnego i rozumiesz, że budowanie niezapomnianego doświadczenia dla swoich klientów wymaga zmian aranżacyjnych lub wykonania nowych projektów wnętrz, przygotujemy i zrealizujemy cały projekt, dając gwarancję zaskakujących efektów.