Lilla Home | projektowanie lokali usługowych
16391
page-template-default,page,page-id-16391,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive
aranżacja restauracji

Projektowanie i aranżacja lokali usługowych

 

Jesteśmy łódzką firmą, ale pracujemy z klientami w całej Polsce. Realizujemy zlecenia dla klientów prowadzących lokale usługowe pomagając im wzmocnić wizerunek ich marek i budować przewagę konkurencyjną poprzez tworzenie niezapomnianych doświadczeń obcowania klientów w pięknych wnętrzach.

Co zyskujesz korzystając z naszych usług

Czas realizacji

Sprawna realizacja, która nie zepsuje opinii o Twojej marce wśród klientów

Wrażenia estetyczne

Nasze projekty wyróżniają się na rynku i pomagają naszym klientom zdobyć przewagę konkurencyjną

Niezwykłe doświadczenia

Element zaskoczenia, który buduje niezapomniane doświadczenia i zacieśnia relacje z klientami

Przykłady zrealizowanych projektów

Aranżacja kawiarni w Łodzi. Realizacja miała na celu utrzymanie fabrycznych nawiązań nieruchomości z jednoczesnym włączeniem elementów kojarzących się z podróżowaniem, dynamiką i ruchem. Wszystko przy zachowaniu równowagi i domowego ciepła.

Projekt i realizacja restauracji Faktura.

Home staging i stylizacja bistro Rajskie Jadło w Manufakturze w Łodzi. Projekt przewidywał odświeżenie lokalu i wprowadzenie dla jego klientów poczucia nowości przy jednoczesnym utrzymaniu wszystkich elementów, do których dotychczasowi klienci byli przyzwyczajeni.

Home staging bistro Rajskie Jadło Traktorowa w Łodzi. Projekt przewidywał odświeżenie lokalu i wprowadzenie dla jego klientów poczucia nowości przy jednoczesnym utrzymaniu wszystkich elementów, do których dotychczasowi klienci byli przyzwyczajeni.

Home staging lokalu usługowego bistro Rajskie Jadło Zachodnia w Łodzi. Projekt przewidywał odświeżenie lokalu i wprowadzenie dla jego klientów poczucia nowości przy jednoczesnym utrzymaniu wszystkich elementów, do których dotychczasowi klienci byli przyzwyczajeni.

Realizacja projektu wnętrza lokalu usługowego Hana Sushi w Manufakturze.

Wizualizacja projektu wnętrza kręgielni Grakula w Manufakturze w Łodzi.

Wizualizacja ogrodu i strefy coworkingowej Posnania.

Restauracja Sztolnia w Katowicach przy Centrum Silesia

Sztolnia to Restauracja znajdująca się w odnowionym budynku dawnej kotłowni maszyny wyciągowej, będąca częścią Silesia City Center w Katowicach.
Do naszych zadań należał projekt wnętrza o powierzchni kilkuset mkw, pełen nadzór realizacyjny nad pracą ślusarzy, kowali, szklarzy, stolarzy, wykonawców, kończąc na wyborze i zamówieniach mebli i wszystkich dodatków aranżacyjnych.

Elementem wyróżniającym tej projekt jest m.in. ręcznie wykonywana ślusarka, autentyczne oświetlenie z odzysku po starej fabryce w Chorzowie, oryginalna cegła rozbiórkowa z Rybnika, oraz graficzna mozaika z Francji, wypalana od ponad stu lat tą samą metodą.

Wizualizacja projektu ogródków i strefy wypoczynku w Manufakturze.

Kawiarnia Czervona w Łodzi.
Założeniem było zaprojektowanie wnętrza kameralnej kawiarni osiedlowej, w której tytułowy czerwony kolor miał być akcentem wyróżniającym.
Koncepcja opierała się na stworzeniu przytulnego, nienachalnego wnętrza w klimacie sąsiedzkim, w którym będzie można zjeść śniadanie, napić się kawy, popracować i spotkać się z przyjaciółmi.
Wybraliśmy naturalne materiały i kolorystykę dającą poczucie odprężenia.

Współpracowaliśmy z

logo kawiarni manu cafe
logo restauracji faktura
logo restauracji hana sushi
logo bistro rajskie jdło

  • Jeżeli jesteś właścicielem restauracji i chcesz zmienić wystrój wnętrza, aby podnieść wartość estetyczną usług dla Twoich kluczowych klientów, przygotujemy projekt lokalu z uwzględnieniem celów funkcjonalnych, jakie muszą zostać spełnione dla utrzymania wyjątkowego doświadczenia obcowania z Twoją marką.
  • Jeżeli jesteś właścicielem kawiarni lub bistro i chcesz zaskoczyć swoich klientów nową aranżacją wnętrza, która sprawi, że będzie się mówiło o Twoim lokalu, przeprowadzimy stosowne działania zmierzającego do podniesienia wrażeń estetycznych i zwiększymy tym samym zainteresowanie marką.
  • Jeśli jesteś właścicielem innego lokalu usługowego lub komercyjnego i rozumiesz, że budowanie niezapomnianego doświadczenia dla swoich klientów wymaga zmian aranżacyjnych lub wykonania nowych projektów wnętrz, przygotujemy i zrealizujemy cały projekt, dając gwarancję zaskakujących efektów.