Lilla Home | PROJEKTOWANIE MIESZKAŃ
14869
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14869,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode-theme-ver-9.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.1,vc_responsive
projekt wnętrza mieszkania

Projektowanie mieszkań w Łodzi

Wierzymy, że pomieszczenia, w jakich przebywamy wpływają na nasze samopoczucie i zdrowie emocjonalne. Dlatego tworzymy wnętrza, które łączą w sobie siłę optymalnej aranżacji i ciepło wykorzystywanych dodatków.

Jesteśmy firmą z Łodzi i głównie tutaj realizujemy swoje działania związane z projektowaniem wnętrz dla klientów indywidualnych.

Co zyskujesz, korzystając z naszych usług?

 

Wyjątkowe projekty

Chcemy aby nasze wnętrza były estetycznym wzorem do naśladowania

Komfort wypoczynku

We wnętrzach, które są pięknie zaprojektowane i wykonane wypoczynek jest bardziej wartościowy

Optymalny czas realizacji

Zlecenia wykonujemy sprawnie i w oparciu o wiedzę projektową

Nasze przykładowe realizacje

Projekt i aranżacja wnętrza kamienicy w Łodzi. Pomieszczenia zostały zaprojektowane z uwzględnieniem unikatowego charakteru łódzkich kamienic przy jednoczesnym uzupełnieniu o nowoczesne wzory, zakończone elementami metalowymi.

Projekt i aranżacja mieszkania w kamienicy w Łodzi.

Projekt i aranżacja wnętrza mieszkania z ogrodem w Łodzi. Wnętrze zaprojektowane w stylu południowym przy optymalnym wykorzystaniu powierzchni około 50m2. Salon uzupełniony wyspą dla wygodny użytkowania oraz przeprojektowane w stosunku do oryginału wejście do łazienki, pozwoliło maksymalnie wykorzystać przestrzeń przy jednoczesnym zachowaniu wysokich walorów estetycznych.

Projekt i aranżacja wnętrza kamienicy w Łodzi. Pomieszczenia zostały zaprojektowane z uwzględnieniem unikatowego charakteru łódzkich kamienic przy jednoczesnym uzupełnieniu o nowoczesne wzory, zakończone elementami metalowymi.

Projekt i aranżacja mieszkania z przestronnym tarasem.

Wizualizacja projekt mieszkania dla dewelopera.

Projekt i aranżacja mieszkania w Łodzi.

Projekt i aranżacja mieszkania w kamienicy w Łodzi.

Mieszkanie w kamienicy zostało w pełni umeblowane i wyposażone w całą gamę dodatków i detali, by zaspokoić potrzeby aktywnych i wymagających osób. Jak zawsze troszcząc się o historię miejsca, odrestaurowaliśmy stare, dębowe parkiety i drzwi wejściowe. Przeprowadziliśmy generalny remont i wymieniliśmy wszystkie instalacje i okna. Ten projekt i aranżacja w klimacie boho z elementami loft nadaje nieruchomości niebanalnego charakteru. W sypialni wydzielona została obszerna garderoba/pomieszczenie gospodarcze do przechowywania ubrań, deski do prasowania, odkurzacza i innych potrzebnych w domu rzeczy.

  • Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem mieszkania lub domu w Łodzi możemy przygotować dla Ciebie projekt aranżacji wnętrza, który ułatwi podjęcie decyzji zakupowej.
  • Jeżeli chcesz zmienić projekt swojego dotychczasowego mieszkania lub apartamentu i szukasz projektanta, wykonamy realizację inwestycji sprawiając, że nieruchomość nabierze nowego blasku.