Projektowanie wnętrz

wyszukane i niepowtarzalne dodatki

Projektowanie wnętrz

funkcjonalne projekty wnętrz

Projektowanie wnętrz

Nasze projekty wnętrz wyróżnia bardzo wysoka estetyka, odważne łączenie kolorów, wykorzystywanie wysokiej jakości dodatków oraz funkcjonalne rozwiązania. Nasze aranżacje są niepowtarzalne, a wszystko po to, aby zapewnić wysoki komfort mieszkania oraz niezwykłe wrażenia estetyczne. Zaprojektowane przez nas mieszkania do sprzedaży są w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Realizowane przez nas wnętrza na potrzeby komercyjne szczególnie doceniane są przez firmy, które chcą budować przewagę rynkową poprzez tworzenie niezapomnianych doświadczeń marki. Eleganckie i estetyczne projekty wnętrz usługowych jak restauracje, kawiarnie, biura, czy innego rodzaju lokale ułatwiają budowanie wizerunku marki oraz wspierają jej pozycjonowanie.

Projektowanie wnętrz to nasza pasja. Tworzymy projekty o wysokiej jakości estetycznej i funkcjonalnej. Duży nacisk kładziemy na:

  • jakość używanych materiałów
  • niepowtarzalne łączenie kolorów i dodatków
  • użyteczność wprowadzanych rozwiązań

 

Aranżację wnętrz prowadzimy w pełnym zakresie, począwszy od przygotowania projektu, poprzez nadzór inwestycji, na wykończeniu i home stagingu skończywszy.

Do projektowania mieszkań inspiracją są dla nas najczęściej nadmorskie wnętrza i wiejskie rezydencje w stylu Hampton, amsterdamskie mieszkania w kamienicach czy też rezydencje w stylu ranczerskim.

Bardzo ważny jest dla nas nastrój przygotowywanych mieszkań, który tworzymy poprzez łączenie kolorów, dbałość o detale, wprowadzanie do realizacji rzeczy wykonanych na zamówienie. Często wykorzystujemy klimatyczne elementy w stylu vintage oraz wyposażenie zdobyte z innych, szczególnych nieruchomości. W jednym z naszych mieszkań zamontowaliśmy oryginalne przesuwne drzwi z rozbieranej kamienicy na Ibizie.

Wszystkie projekty wnętrz mają na celu zapewnienie mieszkańcom realizowanych przez nas inwestycji maksimum komfortu życia i relaksu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą sprzedaży mieszkań przygotowanych według naszych projektów i w pełni wyposażonych.

 

Do projektowania lokali usługowych podchodzimy z uwzględnieniem charakteru miejsca. Szczególne doświadczenie posiadamy w przygotowaniu lokali  takich jak restauracje czy kawiarnie. Nasze projekty realizujemy w oparciu o:

  • pozycjonowanie marki naszego klienta
  • doświadczenia jakie chce wywołać u konsumentów poprzez nastrój i wystrój wnętrza
  • funkcjonalność lokalu, która powinna ułatwiać świadczenie usług

Lokale usługowe przygotowujemy w pełnym zakresie, zaczynając od projektu, poprzez nadzór inwestycyjny, na działaniach wykończeniowych i home stagingu skończywszy.

 

Poznajcie nasze projekty wnętrz i zrealizowane inwestycje.

projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging
mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Sprzedaż mieszkań