Projektowanie wnętrz

wyszukane i niepowtarzalne dodatki

Projektowanie wnętrz

funkcjonalne projekty wnętrz

Projektowanie wnętrz

Projektowanie mieszkań

Nasze projekty wnętrz wyróżnia bardzo wysoka estetyka, odważne łączenie kolorów, wykorzystywanie wysokiej jakości dodatków oraz funkcjonalne rozwiązania. Nasze aranżacje są niepowtarzalne, a wszystko po to, aby zapewnić wysoki komfort mieszkania oraz niezwykłe wrażenia estetyczne. Zaprojektowane przez nas mieszkania do sprzedaży są w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Projektowanie lokali usługowych

Realizowane przez nas wnętrza na potrzeby komercyjne szczególnie doceniane są przez firmy, które chcą budować przewagę rynkową poprzez tworzenie niezapomnianych doświadczeń marki. Eleganckie i estetyczne projekty wnętrz usługowych jak restauracje, kawiarnie, biura, czy innego rodzaju lokale ułatwiają budowanie wizerunku marki oraz wspierają jej pozycjonowanie.

Projektowanie wnętrz to nasza pasja. Tworzymy projekty o wysokiej jakości estetycznej i funkcjonalnej. Duży nacisk kładziemy na:

  • jakość używanych materiałów
  • niepowtarzalne łączenie kolorów i dodatków
  • użyteczność wprowadzanych rozwiązań

 

Aranżację wnętrz prowadzimy w pełnym zakresie, począwszy od przygotowania projektu, poprzez nadzór inwestycji, na wykończeniu i home stagingu skończywszy.

Do projektowania mieszkań inspiracją są dla nas najczęściej nadmorskie wnętrza i wiejskie rezydencje w stylu Hampton, amsterdamskie mieszkania w kamienicach czy też rezydencje w stylu ranczerskim.

Bardzo ważny jest dla nas nastrój przygotowywanych mieszkań, który tworzymy poprzez łączenie kolorów, dbałość o detale, wprowadzanie do realizacji rzeczy wykonanych na zamówienie. Często wykorzystujemy klimatyczne elementy w stylu vintage oraz wyposażenie zdobyte z innych, szczególnych nieruchomości. W jednym z naszych mieszkań zamontowaliśmy oryginalne przesuwne drzwi z rozbieranej kamienicy na Ibizie.

Wszystkie projekty wnętrz mają na celu zapewnienie mieszkańcom realizowanych przez nas inwestycji maksimum komfortu życia i relaksu. Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą sprzedaży mieszkań przygotowanych według naszych projektów i w pełni wyposażonych.

 

Do projektowania lokali usługowych podchodzimy z uwzględnieniem charakteru miejsca. Szczególne doświadczenie posiadamy w przygotowaniu lokali  takich jak restauracje czy kawiarnie. Nasze projekty realizujemy w oparciu o:

  • pozycjonowanie marki naszego klienta
  • doświadczenia jakie chce wywołać u konsumentów poprzez nastrój i wystrój wnętrza
  • funkcjonalność lokalu, która powinna ułatwiać świadczenie usług

Lokale usługowe przygotowujemy w pełnym zakresie, zaczynając od projektu, poprzez nadzór inwestycyjny, na działaniach wykończeniowych i home stagingu skończywszy.

 

Poznajcie nasze projekty wnętrz i zrealizowane inwestycje.

mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Mieszkania na sprzedaż
projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging