Aranżacja pizzerii City Pizza w klimacie włoskich wakacji

Naszym założeniem przy aranżacji pizzerii City Pizza było wpisanie się w istniejący klimat wnętrza, przy jednoczesnej potrzebie wprowadzenia zauważalnych zmian. Uwzględniając charakterystyczne pomarańczowe loże, postanowiliśmy wprowadzić we wnętrzu klimat miejskich, włoskich wakacji oraz kolorystykę uzupełniającą istniejące we wnętrzu barwy. Ponieważ restauracja ma także charakter pubu, przy aranżacji wnętrza skupiliśmy się na miejskiej, ulicznej odsłonie Włoch. Motywem przewodnim stała się pomarańczowa Vespa, która znalazła się zarówno na wielkoformatowej tapecie, jak i na mniejszych grafikach.

W lokalu zrezygnowaliśmy także z kamiennej ściany, która stanowiła centralny punkt skupienia uwagi. Niestety kamień wprowadzał klimat ciężkości i nie był elementem wpływającym na pozytywny odbiór miejsca. Zaproponowaliśmy, aby kamień zastąpić licowanymi fragmentami prawdziwej cegły, która nadała lekkości całości i uzupełniła naszą paletę barw.

Żeby odświeżyć wygląd wnętrza zaproponowaliśmy wymianę blatów. Wykorzystaliśmy istniejące, solidne podstawy, natomiast zamiast starych blatów, pojawiły się blaty z klejonki dębowej, nadające całości elegancji. Ostatnim punktem dopełniającym metamorfozę było wprowadzenie nowego industrialnego oświetlenia, przełamującego sielski klimat pizzerii.


aranżacja lokalu usługowego - pizzerii w Zgierzu
mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Mieszkania na sprzedaż
projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging