Projekt kawiarni Manu Cafe inspirowany Łodzią

Łódź to miasto o bogatej historii, która ukształtowała zarówno architekturę, kulturę, jak i kuchnię. Na styku kultur powstało miejsce, które dla wielu bywa wyzwaniem, a innych zachwyca swym ukrytym pięknem i off’owym urokiem. O Łodzi można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że jest oczywista i jednoznaczna. Jest trochę jak łyk kawy, który sekunda po sekundzie odsłania przed nami inne smaki, od goryczy po zachwycającą nutę orzeźwienia.

Takie miasto inspiruje ludzi lubiących wyzwania, kreatywnych, poszukujących, popychając ich do rozwoju, tworzenia unikatowych projektów, festiwali, restauracji, klubów.

To stało się punktem wyjścia do zaprojektowania wnętrza kawiarni Manu Cafe, które rozgościło się w sercu rynku tętniącej życiem i energią  Manufaktury.

Wnętrze Manu Cafe miało nawiązywać charakterem do historii Łodzi, z jednoczesnym, świeżym i współczesnym spojrzeniem na to miasto. Projekt baru inspirowany starymi walizkami podróżnymi przypomina o tym, jak Łódź zmieniała się dzięki imigracji, przybywającym do niej przedsiębiorcom i ludziom ciekawym świata. Eklektyczny wystrój wnętrza łączy nutę klasycznej elegancji, z industrialną duszą Łodzi.  Motywem mocno przypominającym o tym, gdzie się znajdujemy, stały się przepiękne fotografie Łodzi zdobiące ściany kawiarni, wykonane przez Pawła Augustyniaka, słynącego z romantycznego spojrzenia na to unikatowe miasto.


projekt wnętrza lokalu usługowego Manu Cafe w Łodzi
mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Mieszkania na sprzedaż
projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging