Poznaj Lilla Home

Lilla Home to marka stworzona przez Małgorzatę Wojdal, przedsiębiorcę, artystkę, projektantkę wnętrz i niezwykłą wizjonerkę. 

 

Projektujemy i sprzedajemy gotowe, niepowtarzalne mieszkania, z których każde opowiada inną historię. Naszą filozofią jest odnajdywanie ukrytego piękna we wnętrzach, wydobywanie go poprzez unikatowe realizacje i w efekcie tworzenie małych dzieł sztuki. Są to mieszkania charakterystyczne w aspekcie estetycznym i funkcjonalnym, otulające swoim ciepłem - wnętrza, do których po prostu chce się wracać.

 

Realizacje Lilla Home cieszą się zainteresowaniem branży wnętrzarskiej, co znajduje odzwierciedlenie w publikacjach w takich magazynach jak „Weranda”, „Czas na Wnętrze”, „M jak Mieszkanie” oraz włoski „Casa chic”. Wśród tych publikacji mamy już dwie okładki w magazynie „Czas na wnętrze”.

 

Lilla Home jest właścicielem marki Podróż do Wnętrza. Na kanale YT realizujemy wraz z Broda na Walizkach cykl programów z wnętrzami Lilla Home i opowieściami podróżniczymi.


Misja i wizja

Marka powstała z silnej potrzeby tworzenia wnętrz unikatowych, nieszablonowych, przytulnych i projektowanych ze smakiem. W Lilla Home kierujemy się wyszukaną estetyką, przywiązaniem do detali i oryginalnością realizacji. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie a każde wnętrze traktujemy jak przestrzeń, w której można stworzyć małe dzieło sztuki.

 

Estetyka jest dla nas bardzo istotną wartością. Uważamy, że w naszym otoczeniu powinno być więcej ładnych i przyciągających wzrok przestrzeni i chcemy przyczyniać się do ich powstawania.

 

Naszą misją jest tworzyć mieszkania, do których chce się wracać dla wszystkich, dla których piękno i estetyka są kluczowymi wartościami w życiu.

 

Realizacja mieszkania Vintage Park - estetyka jako wartość wyróżniająca Lilla Home
Estetyka

Kierujemy się estetyką we wszystkich naszych realizacjach. Chcemy aby każde nasze mieszkanie wyglądało pięknie i przytulnie.

wnętrze mieszkania zrealizowanego przez Lilla Home - dbałość o detale jako wartość wyróżniająca marki
Dbałość o Detale

Efekt końcowy naszych realizacji to suma detali, jakie znajdują się we wnętrzu. Wszystko ma dla nas znaczenie i do wszystkiego przywiązujemy wagę.

wnętrze sypialni mieszkania zrealizowanego przez Lilla Home - funkcjonalność jako wyróżnik marki
Funkcjonalność

Tworząc mieszkania mamy na uwadze kto będzie ich właścicielem. Przywiązujemy wagę do funkcjonalności. W mieszkaniu powinno się czuć swobodę poruszania, przebywania, życia.


Ludzie Lilla Home
Małgorzata Wojdal
Małgorzata Wojdal właścicielka Lilla Home
Małgorzata Wojdal

Projektant ubioru, projektant wnętrz, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, akredytowany home stager na licencji House Doctor, właścicielka marki Lilla Home.

W Lilla Home każde mieszkanie opowiada inną historię. Moją filozofią jest odnajdywanie ukrytego piękna we wnętrzach, wydobywanie go poprzez unikatowe realizacje i w efekcie tworzenie małych dzieł sztuki.

Gosia Generowicz
Małgorzata Genefowicz Project Manager Lilla Home
Gosia Generowicz

Dołączyła do zespołu Lilla Home w 2022 roku. Jest doświadczonym pośrednikiem nieruchomości. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami i licencję zarządcy nieruchomości. Dodatkowo uzyskała certyfikat Home Staging w Ann Maurice Home Decor.

Cieszę się, że mogę być częścią Lilla Home i wspierać rozwój marki oraz widzieć radość na twarzach naszych klientów, którzy doceniają wykonane przez nas realizacje. Lilla Home stało się już moim drugim domem.

Przemek Litwin
Przemek Litwin - pracownik marki Lilla Home
Przemek Litwin

Absolwent MBA na Uniwersytecie Łódzkim. Posiada dyplom CIM (Chartered Institute of Marketing). Tworzył marki Lilla House Studio Tańca, Agencja Eventowa Lilla House, Lilla House Digital Marketing, Lilla Home.

Przedsiębiorca z 18 letnim doświadczeniem w tworzeniu marek i wprowadzaniu ich na rynek.  W Lilla Home odpowiada za strategiczny rozwój marki i finanse przedsiębiorstwa.

 

Radek Litwin
Radek Litwin digital manager Lilla Home
Radek Litwin

W Lilla Home odpowiedzialny za działania marketingowe i reklamę. Specjalizuje się w działaniach SEO i SEM. Od lat związany z branżą digital, realizuje projekty związane z zarządzaniem stroną www oraz kampaniami reklamowymi w Internecie.  

Pasjonat internetu i nowych technologii, miłośnik literatury i kina.


Historia marki

Lilla Home powstało w 2015 roku w Łodzi i początkowo zajmowaliśmy się głównie usługami home staging. Z czasem zaczęliśmy zajmować się projektowaniem wnętrz w lokalach usługowych w całej Polsce i projektowaniem mieszkań w Łodzi, by ostatecznie skupić się na tworzeniu w pełni wyposażonych mieszkań na sprzedaż. Nasze mieszkania można obecnie kupić w Łodzi i w Warszawie. W Lilla Home udaje nam się połączyć wyczucie smaku i estetyki z doświadczeniem realizacyjnym, które zdobyliśmy podczas prowadzenia naszej marki Agencja Eventowa Lilla House. Dzięki temu tworzymy przytulne mieszkania, które są zrealizowane sprawnie i na wysokim poziomie. 

 

Początkowo nasze mieszkania na sprzedaż były skromnymi projektami na małych przestrzeniach. Jednak zawsze kierowaliśmy się wyczuciem smaku i potrzebą estetycznego wyróżnienia się na rynku. Od samego początku rozwijaliśmy w sobie umiejętność dostrzegania wartości w tych przestrzeniach, które inni dawno już skazali na zapomnienie.

Z czasem zaczęliśmy realizować odważniejsze projekty, które skierowane były do bardzo konkretnego odbiorcy. Eksperymentowaliśmy z wnętrzami zarówno w kamienicach, jak i na osiedlach w blokach.

Obecnie tworzymy mieszkania na sprzedaż na małych i dużych przestrzeniach, głównie w kamienicach. Wprowadzamy naszą markę do innych miast poza Łodzią. Tworzymy również domy na sprzedaż w ramach naszej marki Little Lilla Home.


Etyka pracy

Kładziemy duży nacisk na rezultaty naszej pracy. Dlatego pracujemy ciężko i ciągle udoskonalamy nasze projekty. Uważamy, że rozwój jest procesem, który się nie kończy. Można tylko dążyć do doskonałości ale nigdy nie można jej osiągnąć. Ciągle się uczymy i podchodzimy pokornie do efektów naszych działań. W naszych mieszkaniach liczy się każdy zaprojektowany element i jakość jego wykonania. Przykładamy się do wszystkiego co robimy, ponieważ szanujemy naszych klientów. Chcemy, żeby odczuwali wartość, jaką kupują i nie żałowali swoich decyzji.

 

Nasze mieszkania są rezultatem pracy wielu ludzi. Ważne są dla nas uczciwe i przyjacielskie relacje między zespołami wykonawczymi. Szanujemy pracę każdej osoby, która zaangażowana jest w realizacje mieszkań Lilla Home. Począwszy od projektów a skończywszy na najprostszych wykonaniach.