Apartament Orient Desert na Sprzedaż

Ten niezwykły apartament znajduje się na 2 piętrze i posiada okna na 3 strony świata. Miłośnicy łódzkich kamienic pokochają widok, który rozpościera się z balkonu, a także wysokość pomieszczeń i przestronność wnętrza. Tak duża łazienka i kuchnia to naprawdę rzadkość! :) Mieszkanie zostało całkowicie wyremontowane przez naszą pracownię projektową Lilla Home.
Apartament został zaprojektowany w orientalnym stylu pustynnym, z etnicznymi, pustynnymi akcentami, które tworzą jego specyficzny, surowy i niepowtarzalny charakter. Może zachwyci Cię platforma do relaksu, jogi czy medytacji, wykończona zabytkowymi okiennicami hiszpańskimi, albo ręcznie robionymi glinianymi garnkami i dzbankami z suszonymi lianami, a może monumentalne, drewniane, 3-metrowe drzwi do salonu, przywieziony z Ibizy? Wierzymy, że dasz się czymś uwieść. Stonowana, nietuzinkowa, wręcz surowa kolorystyka w połączeniu z wyjątkowymi dodatkami sprawiają, że jest to miejsce idealne do wypoczynku, ucieczki od zgiełku i codziennego pośpiechu, spotkań z przyjaciółmi, naładowania akumulatorów, kreatywnego myślenia i po prostu ciekawego życia. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, niezależnej, ogromnej kuchni z oknem, bardzo dużej łazienki oraz dodatkowego pokoju na podeście, który może pełnić funkcję dodatkowej sypialni, a obecnie jest miejscem wyciszenia, ćwiczeń, relaksu lub pracy.

Układ mieszkania zapewnia wygodę dla 4-osobowej rodziny.

Teraz ważne rzeczy dla umysłów praktycznych. W mieszkaniu okna drewniane, sfatygowane od wewnątrz. Została wymieniona cała instalacja elektryczna, instalacje i przyłącza, a mieszkanie jest w pełni wyposażone. Oznacza to, że każdy element widoczny na zdjęciu pozostaje w mieszkaniu. Kupując mieszkanie kupujesz również nowe meble, piękne dodatki, tekstylia, stolarkę meblową na zamówienie i antyki. W szufladzie czekają gwarancje na nowy sprzęt kuchenny. Większość mebli została wykonana na wymiar przez naszego stolarza.


gotowe  mieszkanie na sprzedaż - Orient Desert
mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Mieszkania na sprzedaż
projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging