Apartament Piano Rubinstein na Sprzedaż

Nasza pracownia Lilla Home zdecydowała się nawiązać do historii miejsca i odbyć podróż do czasów Rubinsteina. W hołdzie dla pianisty w salonie znalazł się fortepian, ale w wydaniu 2D, skompresowany do powierzchni tapety. Stworzyliśmy nowoczesne wnętrze, z lekką nutą retro i nostalgii. W poszukiwaniu nietypowych zestawień kolorystycznych postawiliśmy na szare, zgaszone błękity, które w zestawieniu z rattanem i karmelowymi dodatkami tworzą harmonijne, ciepłe wnętrze, przy okazji tonące w słońcu.

 

W apartamencie o powierzchni 46m2 jest do dyspozycji salon z dużym regałem i biurkiem oraz pojemnymi szafkami rtv, sypialnia z wydzieloną oranżeryjną szklaną ścianką w stylu retro. Oddzielna, duża kuchnia z kącikiem jadalnianym, łazienka oraz przedpokój. Każde miejsce zagospodarowane jest meblami stworzonymi na wymiar przez naszego stolarza.

 

W mieszkaniu zostały wymienione wszystkie instalacje, wszystkie przyłącza, a sam apartament jest w pełni wyposażony. Mówiąc w pełni, mamy na myśli, że każdy element widoczny na zdjęciu w nim pozostaje. Kupując mieszkanie, kupujesz także nowe meble, piękne dodatki, tekstylia, zabudowy stolarskie i zabytkowe elementy. W szufladzie czekają gwarancje na nowe sprzęty, w które została wyposażona kuchnia. W całym mieszkaniu panele AC5, białe listwy MDF przypodłogowe oraz płytki z hiszpańskiej manufaktury.


Apartament Piano Rubinestein na Sprzedaż
mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Mieszkania na sprzedaż
projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging