Apartament Polo Club na Sprzedaż

Mieszkanie Polo Club o powierzchni 58,10 mkw zostało sprytnie zaprojektowane i urządzone tak, by zapewnić Ci wygodną przestrzeń do życia i dużo miejsca do przechowywania. W apartamencie są do dyspozycji salon z aneksem kuchennym i kącikiem jadalnianym, sypialnia z miejscem do pracy, wydzielona część garderobiana z pralnią, łazienka oraz przedpokój.

Każde miejsce zagospodarowane jest meblami stworzonymi na wymiar przez naszego stolarza, a ze względu na wysokość pomieszczenia wielkość szaf jest onieśmielająca. Strefa kuchenna to zabudowa niska z piekarnikiem, płytą, zlewozmywakiem i zmywarką oraz zabudowa wysoka z ukrytą lodówką z zamrażarką, spiżarnią i blatem roboczym we wnęce, w którym możesz sobie parzyć kawę czując się jak w eleganckim pokoju hotelowym.

W łazience zabudowa meblowa pozwoli Ci przechowywać pościele, ręczniki i kosmetyki w ilościach hurtowych. W garderobie z kolei poza drążkami na ubrania, masz do dyspozycji 6 obszernych szuflad i dwa słupki z półkami. Łóżko sypialniane ma nie tylko skrzynię do przechowywania pościeli ale także kilkanaście półek na książki, pudełka i ulubione bibeloty.

 

W poszukiwaniu nietypowych połączeń, zestawiliśmy surowy techniczny sufit z pięknym, oryginalnym parkietem dębowym, ściany ubraliśmy w kraciaste tapety, żeby ocieplić wnętrze i nadać mu brytyjskiej wytworności, a we wnętrzu rozgościły się zabytkowe, kolonialne witryny z okiennicami, stanowiące przepierzenie między sypialnią, a garderobą. Miłośnicy tenisa, polo czy golfa, znajdą tutaj kilka miłych detali, które mają również swoją wartość historyczną. W salonie ścianę telewizyjną zamieniliśmy w witrynę sklepową, tworząc dość nietypowe gabloty, w których możesz eksponować swoje ulubione przedmioty. Możesz być pewny, że podobnego wnętrza nie znajdziesz przez długi czas w naszym mieście. Możemy też zagwarantować, że jest to mieszkanie łączące w sobie funkcjonalność, ponadczasową estetykę, a osadzone w zabytkowym budynku będzie zyskiwało z roku na rok na wartości.


Mieszkanie na Sprzedaż - Apartament Polo Club
mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Mieszkania na sprzedaż
projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging