Apartament przy Filharmonii

Apartament o powierzchni 80 mkw znajduje się na I piętrze w reprezentacyjnej frontowej części budynku. Można o nim wiele napisać, ale opis i zdjęcia nie oddają jego klimatu i monumentalności (naprawdę musicie nam uwierzyć na słowo). Salon o wysokości 4 metrów, z łukowymi, drewnianymi, oryginalnymi oknami na niemalże całą wysokość pomieszczenia, sprawia, że od wejścia czuje się tu niepowtarzalną energię. W salonie została wydzielona przestrzeń gabinetowa z kolejnym gigantycznym oknem, która może być również drugą sypialnią. Prowadzą do niej wykonane na wymiar szklane, łukowe drzwi ze stalowymi szprosami o wysokości 376 cm. W salonie do dyspozycji jest część wypoczynkowa z biokominkiem, część jadalniana z dużym stołem oraz wnęka zwana przez nas galerią, w której królują oryginalne, zabytkowe krzesła teatralne sprowadzone z Hiszpanii oraz ogromna szafa z frontami wykonanymi z hiszpańskich okiennic. Może to być dodatkowe miejsce do pracy, kącik do czytania, a w przypadku kancelarii notarialnej lub biura- poczekalnia. Miłośnicy czytania, mogą sobie tam urządzić galerię książek, a artystyczne dusze antresolę dla gości. Ściany w części jadalnianej stały się tłem dla prac znanego fotografika Tymoteusza Leklera. 

Obszerny hol został wykończony tapetą szwedzkiej marki, nawiązującą stylem do elewacji kamienicy, która zaprasza do wnętrza z rozmachem godnym tego miejsca.

Do dyspozycji nowego właściciela jest niezależna kuchnia, w której poza częścią tradycyjną, znajduje się wysoka zabudowa z piekarnikiem, wygodnymi półkami i szufladami cargo. Całość wykonana na wymiar, pomieści wszystko, czego dusza zapragnie.

Niezależna, bardzo duża sypialnia z garderobą znajduje się po drugiej stronie apartamentu. Może to być także pokój dla dziecka, sekretariat kancelarii lub sala do jogi i ćwiczeń dla singla. Możliwości są dosłownie nieograniczone.


wnętrze mieszkania na sprzedaż
mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Mieszkania na sprzedaż
projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging