Dwupiętrowe mieszkanie urban loft NA SPRZEDAŻ

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (strefą jadalnianą z wyspą i wypoczynkową) oraz wc, które są umiejscowione na pierwszym poziomie, a na piętrze znajduje się sypialnia z loftową, przeszkloną ścianą, gabinet z garderobą w open space i łazienką.

W mieszkaniu położone są wysokiej klasy panele AC5 (fazowane) oraz białe listwy MDF przypodłogowe.

Mieszkanie ma powierzchnię 49,42 mkw, ale faktyczna powierzchnia jest większa, ze względu na skosy na piętrze, które nie są liczone do powierzchni użytkowej.

Mieszkanie jest unikatowe, ze względu na swój układ i funkcjonalność. Urzeknie Cię design, detale, kolorystyka mieniąca się odcieniami ceglanej rudości, szarości i czerni. Mieszkanie jest idealne dla aktywnych osób, poszukujących swojego, oryginalnego miejsca do życia, ceniących bliskość atrakcji oferowanych przez miasto, ale pragnących mieszkać poza jego bezpośrednim centrum. W zasięgu ręki park, sklepy, szkoły, przystanki tramwajowe i autobusowe.

Podoba ci się to mieszkanie? W Lilla Home cały czas przygotowujemy nowe nieruchomości na sprzedaż. Skontaktuj się z nami pod numerem 609 49 49 98 lub napisz na adres m.wojdal@lillahome.pl i dowiedz się kiedy będziemy mieli gotowe nowe, w pełni wyposażone mieszkania, do których chce się wracać:)


projekt mieszkania w stylu urban loft na sprzedaż
mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Mieszkania na sprzedaż
projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging