Dwupiętrowe mieszkanie urban scandi NA SPRZEDAŻ

Niepowtarzalne dwupiętrowe mieszkanie w stylu urban scandi. 

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,35 mkw. Faktyczna powierzchnia mieszkania jest większa, ze względu na skosy na piętrze, które nie są liczone do powierzchni użytkowej.

Na pierwszym poziomie znajduje się salon z aneksem kuchennym (strefą jadalnianą i wypoczynkową z biokominkiem) oraz wc, a na piętrze czeka sypialnia, gabinet/pokój dziecka i łazienka.

W mieszkaniu znajduje się szafa wykonana na wymiar. Kuchnia jest kompleksowo wyposażona w nowe sprzęty. W salonie znajduje się stolik kawowy, szafa wykonana na wymiar, ozdobne, unikatowe oświetlenie. W sypialni umieściliśmy pojemną komodę z 12 szufladami. Łazienka na piętrze wyposażona jest w prysznic z deszczownicą.

W mieszkaniu położone zostały wysokiej klasy panele AC5 (fazowane) oraz białe listwy MDF przypodłogowe, w łazienkach płytki marmurowe.

Podoba ci się to mieszkanie? Pamiętaj, że w Lilla Home cały czas przygotowujemy nowe nieruchomości. Skontaktuj się z nami pod numerem 609 49 49 98 lub napisz na adres m.wojdal@lillahome.pl i dowiedz się kiedy będziemy mieli gotowe nowe, w pełni wyposażone mieszkania, do których chce się wracać:)


dwupiętrowe mieszkanie urban scandi na sprzedaż
mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Mieszkania na sprzedaż
projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging