Mieszkanie Bistro Cafe na Sprzedaż

Tym razem nasza pracownia Lilla Home postawiła na nieoczywiste połączenia barw, deseni i faktur. Granaty łączą się z rudościami i mosiężnymi elementami, kraciaste tekstylia równoważą biało-czarną tapetę inspirowaną ryciną, a nietypowe dodatki sprawiają, że to taki „mikro-świat po drugiej stronie lustra” albo po północy w Paryżu.

W salonie, w strefie wypoczynkowej, mebel rtv wyposażyliśmy w obrotowe ramię telewizyjne, dzięki czemu telewizję można oglądać zarówno z sofy, jak i z łóżka w sypialni. W mieszkaniu zdecydowaliśmy się na designerskie oświetlenie m.in. amerykańskiej marki Kichler z Cleveland, a ilość punktów oświetleniowych oraz ich funkcjonalność zaspokoi najbardziej wymagającą osobę. Jak zawsze wyszukaliśmy kilka meblarskich smaczków. Poza zabytkowym lustrem na prywatnej klatce schodowej, na uwagę zasługują krzesła przy stole z litego drewna sheesham, które są wykonane z drewna tekowego i pochodzą z Indii.
Sypialnia na piętrze oddzielona jest od reszty mieszkania loftową ścianką z drzwiami przesuwnymi.
Kuchnia pomimo swych kompaktowych rozmiarów posiada nie tylko wysokiej klasy sprzęty, ale także sprytne schowki i kosze cargo, ukryte za frezowanymi frontami wykonanymi na zamówienie i pomalowanymi w kolorze ścian. Zarówno w kuchni, jak i w łazience królują płytki z hiszpańskiej manufaktury.


wnętrze mieszkania na sprzedaż - Apartament Bistro Cafe
mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Mieszkania na sprzedaż
projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging