Mieszkanie California Olive na Sprzedaż

Unikatowe mieszkanie z historią. Można śmiało powiedzieć perła, rzadko spotykana na łódzkim rynku, bo gdzie znajdziecie kryształowe, szlifowane 100- letnie okno w wykuszu?

Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy w klimacie fabrycznym, która swój rozkwit przeżyła pod koniec XIX wieku, kiedy pojawiły się przy niej fabryki, a z nimi siedziby przemysłowców. W dawnych czasach było to mieszkanie właściciela całej posesji przylegającej do willi Juliusza Langego zaprojektowanej w 1902 roku przez Franciszka Chełmińskiego.

Metraż (prawie 52 mkw), mieści salon ze wspomnianym wyżej kryształowym oknem w wykuszu, sypialnię, oddzielną dużą kuchnię z jadalnią z oknem, hol i łazienkę. Mieszkanie po gruntownym remoncie. Układ precyzyjnie zaplanowany, dostosowany zarówno dla singla, jak i rodziny. Zabytkowy salon z historycznym, kryształowym oknem w wykuszu i zachowanymi oryginalnymi sztukateriami, sypialnia, do której prowadzą antyczne drzwi z kamienicy na Ibizie oraz oddzielna kuchnia połączona z jadalnią. Za oknami widok fabryk, przywołujący industrialną historię miasta. Światło, klimat i oszałamiająca wysokość pomieszczeń, dająca poczucie przestrzeni, luksusu i wyjątkowości.

Stonowana kolorystyka wnętrza przywołująca na myśl rezydencje w Hamptons, połączona z ciekawymi, unikatowymi dodatkami, czyni to miejsce idealnym do odpoczynku, spotkań z przyjaciółmi, ładowania baterii, kreatywnego myślenia, tworzenia rodzinnego ciepła. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Znajdziecie w nim nowe meble, piękne dodatki, szafy w zabudowie, tekstylia i naturalne rośliny, między innymi prawdziwe drzewo oliwne o wysokości 180 cm. Wszystko dosłownie pachnie nowością i ekologicznymi świecami sojowymi, a zabytkowe parkiety, drzwi i sztukaterie przypominają o niezwykłej historii miejsca.


projekt wnętrza mieszkania na sprzedaż
mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Mieszkania na sprzedaż
projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging