Mieszkanie Green Loft na Sprzedaż

Kompaktowe i z niezwykłym charakterem mieszkanie z historią. 

Mieszkanie znajduje się na I piętrze w odnowionej kamienicy w klimacie fabrycznym w Łodzi, która swój rozkwit przeżyła pod koniec XIX wieku, kiedy pojawiły się przy niej fabryki, a z nimi siedziby przemysłowców. W dawnych czasach było to mieszkanie właściciela całej posesji przylegającej do willi Juliusza Langego zaprojektowanej w 1902 roku przez Franciszka Chełmińskiego.

Metraż (26,34 mkw) mieści salon z aneksem kuchennym i wydzieloną częścią sypialnianą i łazienkę. Mieszkanie po gruntownym remoncie. Układ precyzyjnie zaplanowany, dzielący przestrzeń na wygodne strefy do spania, relaksu, spotkań ze znajomymi, gotowania i pracy. Salon z ogromnym oknem na całą ścianę i zachowanymi oryginalnymi sztukateriami oraz solidne, dębowe drzwi wejściowe. Za oknami widok fabryk, przywołujący industrialną historię miasta. Światło, klimat i oszałamiająca wysokość pomieszczeń, dająca poczucie przestrzeni i wyjątkowości.

Intensywna, głęboka zieleń we wnętrzu podkreślona szwedzką tapetą imitującą loftowe okna zatopione w dżungli, połączona z ciekawymi, unikatowymi dodatkami, czyni to miejsce idealnym do odpoczynku, spotkań z przyjaciółmi, ładowania baterii, kreatywnego myślenia, tworzenia niezapomnianym wspomnień.


gotowe mieszkanie na sprzedaż
mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Mieszkania na sprzedaż
projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging