Mieszkanie w Kamienicy w Klimacie Oranżerii Na Sprzedaż

Mieszkanie znajduje się na II piętrze zadbanej powojennej kamienicy znajdującej się przy ulicy Poznańskiej w Łodzi. Do mieszkania prowadzi czysta, odmalowana klatka. Wjazd na podwórko przez zamykaną na pilota bramę. Po sąsiedzku znajdują się dwie kameralne inwestycje deweloperskie.

Mieszkanie składa się z dużego salonu z wnęką jadalnianą, bardzo dużej sypialni, gabinetu w formie przeszklonej oranżerii z niezależnym oknem, oddzielnej bardzo dużej kuchni z oknem, łazienki i korytarza. Gabinet został zaprojektowany w taki sposób, że może być także sypialnią lub miejscem do relaksu, ćwiczeń, czy wieczorów z książką.

Mieszkanie ma doskonały, wygodny układ i przestrzeń, który docenią szczególnie rodziny.

Duże okna na dwie strony świata, doświetlają mieszkanie, sprawiając, że dosłownie tonie w słońcu.

Mieszkanie zostało kompleksowo wyremontowane (nowe instalacje, nowy dwufunkcyjny piec gazowy, nowe instalacje wod-kan), jest w pełni umeblowane i wyposażone w dodatki pochodzące z różnych zakątów świata, by stworzyć przytulny i wyciszający nastrój.

Podoba ci się to mieszkanie? W Lilla Home cały czas przygotowujemy nowe nieruchomości na sprzedaż. Skontaktuj się z nami pod numerem 609 49 49 98 lub napisz na adres m.wojdal@lillahome.pl i dowiedz się kiedy będziemy mieli gotowe nowe, w pełni wyposażone mieszkania, do których chce się wracać:)


oferta mieszkania na sprzedaż w klimacie oranżerii
mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Mieszkania na sprzedaż
projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging