Mieszkanie Oaza62
Mieszkanie Oaza62
Mieszkanie Oaza62
Mieszkanie Oaza62
Mieszkanie Oaza62
Mieszkanie Oaza62
Mieszkanie Oaza62
Mieszkanie Oaza62
Mieszkanie Oaza62
Mapa
Mieszkanie Oaza62

Oaza62: Mieszkanie na Sprzedaż w Łodzi

Oaza 62 jest nietypowa, położona na styku dwóch historycznych kamienic, stąd jej dwa poziomy. Na pierwszym z nich znajduje się hol z wielką szafą ze starymi, zabytkowymi okiennicami, a za przesuwnymi drzwiami typu barn doors jest sypialnia. W tej części nocnej znajduje się duże biurko i pojemne szafki. Do części dziennej i kuchennej schodzisz po schodkach, które zostały wykończone w orientalnym stylu hiszpańskimi płytkami. Kuchnia jest zgrabna i kusi wszystkimi potrzebnymi sprzętami w zabudowie. W części dziennej jest sofa, stolik barowy z hokerami oraz miejsce na telewizor.

 

Kawalerka została mądrze zaprojektowana, żeby optymalnie wykorzystać każdy mkw powierzchni i zagospodarowana meblami stworzonymi na wymiar przez naszego stolarza. 

Wnętrze

 

Stworzyliśmy nowoczesne wnętrze, które kojarzy się bardziej z weekendowymi wypadami za miasto, niż mieszkaniem w mieście. To poddasze jest oazą spokoju, oddechem od codzienności, krainą spokoju i wyciszenia.

Możesz być pewny, że podobnego wnętrza nie znajdziesz przez długi czas w naszym mieście. Możemy też zagwarantować, że jest to mieszkanie łączące w sobie funkcjonalność, ponadczasową estetykę, a osadzone w zabytkowym budynku będzie zyskiwało z roku na rok na wartości.Techniczna strona:

W mieszkaniu są wszystkie nowe instalacje, wszystkie nowe przyłącza, a sama kawalerka jest w pełni wyposażona. Każdy element widoczny na zdjęciu w nim pozostaje. Kupując mieszkanie, kupujesz także nowe meble, piękne dodatki, tekstylia, zabudowy stolarskie i zabytkowe elementy. W szufladzie czekają gwarancje na nowe sprzęty, w które została wyposażona kuchnia.

 

Wszystkie media są miejskie!

Mieszkanie Oaza62 w Detalach

25,05 m2
25,05 m2
4
4
2
2
tak
tak
pełna własność
pełna własność
do zamieszkania
do zamieszkania
miejskie
miejskie
brak
brak

O lokalizacji

Mieszkanie ma 25,05 mkw i znajduje się na IV poddaszowym piętrze zabytkowej, cudownie zrewitalizowanej kamienicy z nowiutką windą. Kamienica mieści się przy Pomorskiej 10 i została wybudowana w 1898 roku. Jest wyjątkowa ze względów historycznych - mieszkał w niej Józef Piłsudski, a jedno z mieszkań będzie właśnie stanowiło Izbę Pamięci Marszałka.

 

 

Obszar, w którym się znajduje, podlega całkowitej rewitalizacji i zmienia się w jedno z ciekawszych miejsc w Łodzi. W najbliższym otoczeniu znajduje się m.in. plac Wolności (180 metrów), Park Staromiejski (450 m), ul. Piotrkowska (200 metrów), Manufaktura (1000 m), Stary Rynek (700 m) i Park Helenów (1200 m). Brama wejściowa, prześwit bramowy, przepiękna winda, okna i drzwi do mieszkań to prawdziwa perełka (brama wejściowa w kolorze zieleni dosłownie powala). Kamienica była rewitalizowana z dużą pieczołowitością pod nadzorem konserwatora zabytków.

Klienci o mieszkaniach Lilla Home

Pani Małgosiu, napiszę tylko tyle.... Znowu mnie zamurowało, no kocham, kocham Panią nieustannie, za oryginalność, nietuzinkowość, za pomysły, za wszystko co Pani tworzy. Ach, no nie wyrażę tego słowami...

Przepiękne wnętrze- brawooooooo Małgosiu :). Wszystko spójne, każdy detal dopracowany w 100 %. Cudowna kolorystyka, unikalne dekoracje. Mistrzostwo w każdym mm.

Oglądałam to mieszkanie już kilka razy i nie mogę przestać. To jest arcydzieło

Ależ piękne mieszkanko. Bardzo, ale to bardzo mi się podoba.

Dom jest absolutnie idealny. W mojej technice wizualizacji zagości na stałe. Dziś zakończę tym filmem dzień, jutro obejrzę jeszcze raz na dobry początek kolejnego dnia, z kawą

Jestem zakochana bez pamięci we wszystkich wnętrzach, które Pani urządziła. Oglądam, oglądam już setny raz i nadal nie wychodzę z zachwytu.

Zdjęcie agenta mieszkania Vintage Park na sprzedaż
Opiekun mieszkania
Zobacz wszystkie mieszkania na sprzedaż w Łodzi
Zobacz wszystkie mieszkania na sprzedaż w Łodzi