Mieszkanie White Cloud
Mieszkanie White Cloud
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Mapa
Mieszkanie White Cloud

White Cloud: Mieszkanie na Sprzedaż w Łodzi

Stworzyliśmy nowoczesne wnętrze, które kojarzy się bardziej z weekendowymi wypadami za miasto, niż mieszkaniem w mieście. To poddasze jest lekkie jak chmura i gwarantuje miękkie i przytulne lądowanie po całym dniu w pracy lub na uczelni.

Możesz być pewny, że podobnego wnętrza nie znajdziesz przez długi czas w naszym mieście. Możemy też zagwarantować, że jest to mieszkanie łączące w sobie funkcjonalność, ponadczasową estetykę, a osadzone w zabytkowym budynku będzie zyskiwało z roku na rok na wartości.

 

WHITE CLOUD oferuje hol z wielką szafą, salon z aneksem kuchennym (wyposażony również w szafę), oddzielną sypialnię z dodatkową szafę i z urokliwym miejscem do pracy oraz łazienkę i przedpokój.

Wnętrze

 

Stworzyliśmy nowoczesne wnętrze, które kojarzy się bardziej z weekendowymi wypadami za miasto, niż mieszkaniem w mieście. To poddasze jest oazą spokoju, oddechem od codzienności, krainą spokoju i wyciszenia.

Możesz być pewny, że podobnego wnętrza nie znajdziesz przez długi czas w naszym mieście. Możemy też zagwarantować, że jest to mieszkanie łączące w sobie funkcjonalność, ponadczasową estetykę, a osadzone w zabytkowym budynku będzie zyskiwało z roku na rok na wartości.Techniczna strona:

W mieszkaniu są wszystkie nowe instalacje, wszystkie nowe przyłącza, a sama kawalerka jest w pełni wyposażona. Każdy element widoczny na zdjęciu w nim pozostaje. Kupując mieszkanie, kupujesz także nowe meble, piękne dodatki, tekstylia, zabudowy stolarskie i zabytkowe elementy. W szufladzie czekają gwarancje na nowe sprzęty, w które została wyposażona kuchnia.

 

Wszystkie media są miejskie!

Mieszkanie White Cloud w Detalach

38 m2 (55 m2 po obrysie)
38 m(55 mpo obrysie)
4
4
2
2
tak
tak
pełna własność
pełna własność
do zamieszkania
do zamieszkania
ogrzewanie miejskie
ogrzewanie miejskie
brak
brak

Mieszkanie ma 38 mkw w KW, ale realnie aż 55 mkw i znajduje się na IV poddaszowym piętrze zabytkowej, cudownie zrewitalizowanej kamienicy z nowiutką windą. Kamienica mieści się przy Pomorskiej 10 i została wybudowana w 1898 roku. Jest wyjątkowa ze względów historycznych - mieszkał w niej Józef Piłsudski, a jedno z mieszkań będzie właśnie stanowiło Izbę Pamięci Marszałka.

 

Obszar, w którym się znajduje, podlega całkowitej rewitalizacji i zmienia się w jedno z ciekawszych miejsc w Łodzi. W najbliższym otoczeniu znajduje się m.in. plac Wolności (180 metrów), Park Staromiejski (450 m), ul. Piotrkowska (200 metrów), Manufaktura (1000 m), Stary Rynek (700 m) i Park Helenów (1200 m). Brama wejściowa, prześwit bramowy, przepiękna winda, okna i drzwi do mieszkań to prawdziwa perełka (brama wejściowa w kolorze zieleni dosłownie powala). Kamienica była rewitalizowana z dużą pieczołowitością pod nadzorem konserwatora zabytków.                                                  

Klienci o mieszkaniach Lilla Home

Pani Małgosiu, napiszę tylko tyle.... Znowu mnie zamurowało, no kocham, kocham Panią nieustannie, za oryginalność, nietuzinkowość, za pomysły, za wszystko co Pani tworzy. Ach, no nie wyrażę tego słowami...

Przepiękne wnętrze- brawooooooo Małgosiu :). Wszystko spójne, każdy detal dopracowany w 100 %. Cudowna kolorystyka, unikalne dekoracje. Mistrzostwo w każdym mm.

Oglądałam to mieszkanie już kilka razy i nie mogę przestać. To jest arcydzieło

Ależ piękne mieszkanko. Bardzo, ale to bardzo mi się podoba.

Dom jest absolutnie idealny. W mojej technice wizualizacji zagości na stałe. Dziś zakończę tym filmem dzień, jutro obejrzę jeszcze raz na dobry początek kolejnego dnia, z kawą

Jestem zakochana bez pamięci we wszystkich wnętrzach, które Pani urządziła. Oglądam, oglądam już setny raz i nadal nie wychodzę z zachwytu.

Zdjęcie agenta mieszkania Vintage Park na sprzedaż
Opiekun mieszkania
Zobacz wszystkie mieszkania na sprzedaż w Łodzi
Zobacz wszystkie mieszkania na sprzedaż w Łodzi