Projektowanie mieszkań

wysokiej jakości wykończenia

zobacz realizacje

Projektowanie mieszkań

przytulne wnętrza

zobacz realizacje

Projektowanie mieszkań

zaprojektuj swoje wymarzone mieszkanie

zobacz realizacje

Projektowanie mieszkań

Mieszkanie dla prowadzących aktywne życie w zgodzie z naturą. Kochających poranny jogging, ale też nowinki wnętrzarskie. Projekt wnętrza idealny dla szukających czegoś niewielkiego, jednocześnie wyjątkowego, oryginalnego z jednoczesnym zachowaniem wygody, rozwiązań ułatwiających życie, w tym dzięki znakomitej lokalizacji w centrum, ale jednocześnie blisko natury.

Klimat tego miejsca narzucił nam koncepcję wnętrza, którą postanowiliśmy utrzymać w stylu podróżniczym, nieco egzotycznym, z subtelną, pastelową kolorystyką pudrowych różów i zieleni. Mieszkanie zostało kompleksowo wyremontowane (nowe instalacje, podłogi, schody, nowe instalacje wod-kan).

Naszym założeniem przy projekcie tego mieszkania było stworzenie kobiecej, przytulnej przestrzeni, w której byłyby odpowiednie warunki do relaksu po ciężkim dniu pracy. Połączyliśmy różne style, dzięki czemu przestrzeń nie jest oczywista i wpisuje się w założenia naszej inwestorki.

Przeprowadziliśmy generalny remont i wymieniliśmy wszystkie instalacje i okna. Zależało nam, aby aranżacja w klimacie boho z elementami loft nadała nieruchomości unikatowego charakteru. Skupiliśmy się na neutralnej kolorystyce, z mocnymi akcentami etno.

Mieszkanie w apartamentowcu zostało zaprojektowane z myślą o 3-osobowej, wymagającej rodzinie. Mieszkanie zostało poddane sporym przeróbkom funkcjonalnym, sypialnia znalazła się w kuchni, łazienka zyskała przestrzeń kosztem sypialni, zmiany dotyczyły również układu ścian w przedpokoju.

Na potrzeby sprzedaży mieszkań przez dewelopera, stworzyliśmy projekt poddasza oraz wizualizacje. Naszym zadaniem była optymalna aranżacja poddasza ze skosami oraz stworzenie wygodnej, uniwersalnej przestrzeni do życia.

Mieszkanie w apartamentowcu zostało zaprojektowane zgodnie z marzeniami właścicieli, o stworzeniu prowansalskiej oazy. W projekcie zostały wykorzystane unikatowe, postarzane meble oraz dodatki w stylu shabby chic, jakby „nadgryzione” zębem czasu.

Duża przestrzeń w kamienicy została podzielona na dwa nowoczesne, loftowe mieszkania.
Każde z nich postanowiliśmy utrzymać w klimacie łódzkich kamienic z loftową nutą oraz odrobiną skandynawskiego stylu, który dodał mu domowego ciepła.

Duża przestrzeń w kamienicy została podzielona na dwa nowoczesne, loftowe mieszkania.
Każde z nich postanowiliśmy utrzymać w klimacie łódzkich kamienic z loftową z nutą oraz odrobiną skandynawskiego stylu, który dodał mu domowego ciepła.

Kuchnię przenieśliśmy w formie aneksu do salonu, a w uzyskanej dzięki temu przestrzeni, stworzyliśmy gabinet i pomieszczenie z obszerną szafą. Mieszkanie zostało kompleksowo wyremontowane (nowe okna, nowe instalacje, oryginalne podłogi, odrestaurowana stolarka drzwiowa). Zdecydowaliśmy się na klimat urban jungle, z elementami scandi.

Mieszkanie znajdowało się na parterze kameralnego budynku. Jego niezwykłym atutem był własny ogród. Wnętrze zostało zaprojektowane w stylu południowym przy optymalnym wykorzystaniu powierzchni około 52 mkw.

Naszym zadaniem było przygotowanie projektu mieszkania dla rodziny z dzieckiem. Inwestorom zależało na stworzeniu atmosfery oddającej klimat paryskich i amsterdamskich apartamentów w kamienicach.

Nasz projekt został osadzony w murach starego domu u podnóża gór. Wprowadziliśmy kilka zmian w elewacji budynku (głównie w obrębie okien, wejścia i balkonów oraz strefy dla gości). Zgodnie z życzeniem mieszkańców, dom został utrzymany w klimacie nowoczesnym, z wykorzystaniem ponadczasowych rozwiązań.

Projektowanie mieszkań
Projektowanie wnętrz komercyjnych
Home staging
Sprzedaż mieszkań