Projektowanie mieszkań

bardzo przytulne wnętrza

zobacz realizacje
Projektowanie mieszkań

oryginalne dodatki

zobacz realizacje
Projektowanie mieszkań

apartamenty gotowe do zamieszkania

zobacz realizacje

Projektowanie mieszkań

Mieszkanie w stylu marine loft w kamienicy

Mieszkanie w stylu marine loft znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku, w odrestaurowanej kamienicy. Wnętrze jest w pełni urządzone i nadaje się do natychmiastowego zamieszkania. Całość wyposażyliśmy w oryginalne dodatki, które nadają mieszkaniu przytulnego i niepowtarzalnego charakteru.

Mieszkanie w stylu boho w kamienicy

Mieszkanie w stylu boho w pięknie wyremontowanej kamienicy na sprzedaż. W tym projekcie wykorzystaliśmy unikatowe dodatki i elementy poprawiające estetykę wnętrza i wpływające na niezwykłe doświadczenia. Wprowadziliśmy między innymi oryginalną szwedzką tapetę czy zabytkowe przesuwne drzwi drewniane. Z mieszkania rozciąga się niezapomniany widok na dachy miasta przywodząc na myśl nastrój paryskich kamienic.

Cudowne poddasze w klimacie urban farmhouse

Wnętrze tego unikatowego mieszkania o powierzchni 57 mkw,  składa się z salonu z aneksem kuchennym, strefy jadalnianej oraz sypialni z oknem oddzielonej od salonu loftowymi drzwiami i obszernej łazienki. Całość została wyposażona w atrakcyjne dodatki, które budują niezwykłe doświadczenia wzrokowe i wprowadzają przytulny nastrój.

Niezwykłe poddasze w kamienicy w klimacie filmowym

Prezentujemy zakończony projekt mieszkania na poddaszu w filmowym klimacie glamour loft. Wnętrze jest w pełni umeblowane i wyposażone w całą gamę oryginalnych dodatków i detali, by zaspokoić potrzeby aktywnych i wymagających osób. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na III piętrze i prowadzi do niego ślicznie odrestaurowana klatka schodowa, z hiszpańską biało-czarną mozaiką, nowoczesnym oświetleniem i odnowioną cegłą oraz stropami łukowymi Kleina.

Projekt mieszkania w kamienicy

Zrealizowaliśmy kolejny projekt mieszkania. Tym razem postanowiliśmy przygotować wnętrze oparte o motyw tapety ściennej, która nadała ton całemu wyposażeniu i aranżacji mieszkania. Mieszkanie o powierzchni około 40M2 zostało w pełni urządzone i umeblowane. Wyposażone w całą gamę oryginalnych dodatków. Utrzymane w klimacie urban loft komponuje się z pobliskim parkiem.

Apartament z antresolą w bloku

Przy projektowaniu tego mieszkania wzięliśmy pod uwagę wysoki sufit do stworzenia antresoli, co przy wprowadzeniu licznych dodatków i kolorów pozwoliło uzyskać niespotykaną estetykę oraz wykorzystanie przestrzeni tego apartamentu w bloku.

Mieszkanie w kamienicy przy parku

Mieszkanie pod klucz dla prowadzących aktywne życie w zgodzie z naturą. Kochających poranny jogging, ale też nowinki wnętrzarskie. Projekt wnętrza idealny dla szukających czegoś niewielkiego, jednocześnie wyjątkowego, oryginalnego z zachowaniem wygody, rozwiązań ułatwiających życie dzięki znakomitej lokalizacji w centrum i jednocześnie blisko natury.

Mieszkanie w apartamentowcu - kobieca oaza by Ann

Naszym założeniem przy projekcie tego mieszkania było stworzenie kobiecej, przytulnej przestrzeni, w której byłyby odpowiednie warunki do relaksu po ciężkim dniu pracy. Aranżacja polegała na połączeniu różnych stylów, dzięki czemu przestrzeń nie jest oczywista i wpisała się w założenia naszej inwestorki.

Boho świat przy Manufakturze

Podczas projektowania tego mieszkania zależało nam na aranżacji w klimacie boho z elementami loft, które nadały nieruchomości unikatowego charakteru. Skupiliśmy się na neutralnej kolorystyce, z mocnymi akcentami etno. Przeprowadziliśmy generalny remont, w tym wymieniliśmy wszystkie instalacje i okna. 

Apartament w stylu hamptons w sercu Łodzi

Projekt tego apartamentu powstał z myślą o 3-osobowej, wymagającej rodzinie. Mieszkanie zostało poddane sporym przeróbkom funkcjonalnym, sypialnia znalazła się w kuchni, łazienka zyskała przestrzeń kosztem sypialni. Zmiany dotyczyły również układu ścian w przedpokoju.

Poddasze w rytmie modern

Na potrzeby sprzedaży mieszkań przez dewelopera, stworzyliśmy projekt poddasza oraz wizualizacje. Naszym zadaniem była optymalna aranżacja poddasza ze skosami oraz stworzenie wygodnej, uniwersalnej przestrzeni do życia.

Apartament o smaku Prowansji

Projekt tego mieszkania w apartamentowcu powstał zgodnie z marzeniami właścicieli o stworzeniu prowansalskiej oazy. W aranżacji zostały wykorzystane unikatowe, postarzane meble oraz dodatki w stylu shabby chic, jakby „nadgryzione” zębem czasu.

Mieszkanie scandi loft

Ten projekt mieszkania jest częścią dużej przestrzeni w kamienicy, która została podzielona na dwa nowoczesne, loftowe wnętrza.
Apartament postanowiliśmy utrzymać w klimacie łódzkich kamienic, nadając mu jednocześnie odrobiny przytulności i domowego ciepła poprzez dodanie elementów skandynawskiego stylu.

Mieszkanie scandi loft w kamienicy

Uzupełniający całość, kolejny projekt mieszkania w kamienicy w Łodzi. Odsłonięta naturalna cegła odwołuje się do charakterystycznej dla miasta zabudowy. Wnętrza zaaranżowane w sposób uwalniający przestrzeń od niepotrzebnej ciężkości. Apartament przygotowany z wykorzystaniem kolorów oddziałujących na zmysły.

Romantyczne urban jungle

W tym projekcie mieszkania kuchnię przenieśliśmy w formie aneksu do salonu, a w uzyskanej dzięki temu przestrzeni, stworzyliśmy gabinet i pomieszczenie z obszerną szafą. Mieszkanie zostało kompleksowo wyremontowane (nowe okna, nowe instalacje, oryginalne podłogi, odrestaurowana stolarka drzwiowa). Zdecydowaliśmy się na klimat urban jungle, z elementami scandi.

Mała Toscania w pastelach

Projekt mieszkania z ogrodem ze stanu deweloperskiego. W aranżacji optymalnie wykorzystaliśmy przestrzeń dla uzyskania pełnej wygodny mieszkańców. Zastosowaliśmy wysokiej jakości dodatki i wprowadziliśmy modną kolorystykę dającą powierzchni niepowtarzalnych nastrój.

Bajecznie na Bajecznej

Naszym zadaniem było przygotowanie projektu mieszkania dla rodziny z dzieckiem. Inwestorom zależało na stworzeniu atmosfery oddającej klimat paryskich i amsterdamskich apartamentów w kamienicach, które oddaliśmy w tych wizualizacjach wnętrz.

Nowoczesny dom z nutą klasyki i industrial w Austrii

Nasz projekt został osadzony w murach starego domu u podnóża gór. Wprowadziliśmy kilka zmian w elewacji budynku (głównie w obrębie okien, wejścia i balkonów oraz strefy dla gości). Zgodnie z życzeniem mieszkańców, dom został utrzymany w klimacie nowoczesnym, z wykorzystaniem ponadczasowych rozwiązań.

mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Mieszkania na sprzedaż
projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging