Nasz Zespół

Zespół Lilla Home - Projektowanie Wnętrz tworzą ludzie związani z branżą architektoniczną, produkcyjną oraz z usługami home staging. Są wśród nas absolwenci Akademii Sztuk Pięknych, Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi, na kierunku Architektura Wnętrz oraz Politechniki Łódzkiej, wydział Architektury i Urbanistyki. Posiadamy licencję Stage It Up na świadczenie usług home staging.

Sztuka jest silnie obecna w naszym życiu i wszystko co robimy zmierza w kierunku tworzenia takich usług i produktów, które wyróżniają się estetycznie oraz silnie wpływają na emocje.

Małgorzata Wojdal
Kinga Podwika

Misja

Jakość wnętrz w jakich spędzamy czas wpływa na jakość naszego życia. Wierzymy, że piękne otoczenie bezpośrednio przekłada się na nasze samopoczucie, nasze nastawienie i wpływa na sposób wypoczywania.

Nasze realizacje wyróżnia elegancja, estetyka i wrażenie przytulności. W naszych projektach duży nacisk kładziemy na jakość wykonania, charakterystyczne dodatki oraz łączenie kolorów. W pracy kierujemy się żelazną dyscypliną i poczuciem, że nie ma projektów, które nie mogą zostać zrealizowane. Niektóre wymagają tylko więcej namysłu i nieszablonowego myślenia.

Nieustająco rozwijamy w sobie umiejętność dostrzegania wartości w tych przestrzeniach, które inni dawno już skazali na zapomnienie. Naszą siłą jest doskonała znajomość rynku nieruchomości oraz prawdziwa pasja do pomagania ludziom w zmianie ich życia poprzez odmianę wnętrz w jakich mieszkają.

mieszkanie na sprzedaż - projekt Lilla Home
Mieszkania na sprzedaż
projektowanie mieszkań - wnętrze salonu z aneksem kuchennym
Projektowanie mieszkań
projekt kawiarni - projektowanie lokali usługowych
Projektowanie lokali usługowych
home staging mieszkania - projekt Lilla Home
Home staging